Top Online: Najlepsze mody Skyrim

17 cze

Łatki, optymalizacja i UI

To żadna tajemnica RPG Bethesdy może zawierać więcej niż kawałek buggy. Istnieją pewne problemy, problemy optymalizacyjne, aw przypadku Skyrim, UI przeznaczone na konsole. gry słońca Na szczęście, na długo po oficjalnej łatki zatrzymał toczenia moderów pozostają poświęcony czyni grę bardziej stabilny i użyteczny. Oto kilka modów, które poprawią ogólne wrażenia. Popiół gry Nowe dodatki do naszej listy są oznaczone symbolem ⭐.

Sky UI 5

Link do pobrania 

Oryginalny UI Skyrim jest dobrze, straszne. SkyUI sprawia, że ​​łatwiejsze w użyciu, bardziej przyjemne do czytania, a znacznie bardziej użyteczne do sortowania pośrednictwem łupów i menu. gry z kartami Co najważniejsze, SkyUI dodaje mod menu konfiguracyjnego na ekranie pauzy, dzięki czemu można dostosować i dopasować kompatybilnych modów (w tym wiele na tej liście). Komunikaty e3 gry Wiele modów nie wymagają SkyUI i będzie działać dobrze bez niego, ale dostaniesz znacznie więcej z twoich modów jeśli masz go.

Innymi słowy, jest wysoce zalecane.

Nieoficjalne Skyrim Patches

Pobierz linki: Oryginalny, Dawnguard, Dragonborn, Hearthfire, HD-DLC, i Legendarny. 

Bethesda zatrzymał łatanie Skyrim się wieki temu, więc fan-made serii Nieoficjalny patch stało się ważniejsze niż kiedykolwiek. Plastry zostały zbudowane przez grupy moderów, którzy ich aktualizacji, jak znajdują się nowe problemy. wszystkie nowe gry Jest jednym dla każdej części oficjalnej DLC, w tym oficjalnych tekstur wysokiej rozdzielczości i Legendary Edition. Dość dużo must-have.

⭐Vendor Opóźnienie Sprzedaż – GONE

Link do pobrania

Jest to mały mod, ale to sprawia, że ​​gra o wiele mniej frustrujące. Ostatnio Finał Fantasy Teraz zamiast słuchania dialogu dostawcy zanim będą handlować ze sobą, okno handlu otwiera się natychmiast, dają ich mowy o ich śmieci, to znaczy „skarbów”.

⭐Realistic Humanoid Movement Speed

Link do pobrania 

Chory chodzenia jak żółw i sprint jak gepard? Ten mod rozwiązuje ten problem. Twoja prędkość ruchu jest dostosowana do bardziej rozsądnych poziomach, od energiczny spacer, który pozwala na bieżąco z NPC, do wolniejszych prędkościach które sprawiają, że wyzwanie, aby uciec od tego zepsuty trolla. Ponadto eliminuje „lodowisko” Gry Arkanoid z podkradają biegania. 

⭐Not So Fast

Link do pobrania 

Smoki powrocie jest dość duży problem, ale głównym questline czuje się jak jesteś na uciekający pociąg w czasie. virtual reality glasses gry Ten mod pozwala modyfikować kolejność wydarzeń w bardziej rozsądnym tempie. Nie tylko można dostać Breezehome gdy strony w Smoczej, ale można też ignorować część Civil War w ogóle! W pełni konfigurowalny przez MCM.   

Optymalizacja projektu

Link do pobrania 

Optymalizacja projektu poprawia Skyrim występ okluzji uboju, co nie oznacza renderowania efektów nie można zobaczyć. gamecube na Wii Jeśli wiele poważnych modów oświetleniowych, takich jak ENB i realistyczne oświetlenie używać, to ten mod można zaoszczędzić kilka klatek na sekundę.

Tekstury wydajności

Link do pobrania 

10 najlepszych Skyrim Mods :: Gry :: Listy :: Skyrim :: Pasta

Ten mod rezises i poprawia tekstury dla zbroje, ubrania i broni, dzięki czemu zarówno graczem, jednocześnie czyniąc mniejsze rozmiary plików w celu zwiększenia wydajności. Jest to przydatne dla użytkowników urządzeń low-end, którzy nadal chcą poprawić swoje grafiki. grając w gry na Xbox 360 PC Modder zrobił to samo dla zwierząt i stworzeń.

wydajność Plus

Link do pobrania

Miś Muzyk | 10 najlepszych New Skyrim Mods do sierpnia 2012 | TIME.com

Spadające liście i śnieg są ładne, ale może czasami powodować FPS spada na starszych GPU ze względu na wielkość tekstur. Wydajność Plus zmniejsza wierność cząstek, co stanowi wzrost FPS. najlepsze gry do gry na mac W większości przypadków, takich jak śnieg, to ledwo zauważalne, a niewielkie poniżające tekstur cząstek jest bardziej, niż nam się wzrostem wydajności.

⭐The wybór należy do Ciebie

Link do pobrania

Pozwala gracz będzie o wiele bardziej odpowiedzialny za to, co questów chcą. Zatrzymuje auto losowych questów pozdrowienia od NPC, zatrzymuje książek od wydawania automatycznych zadań i pozwala Dostosuj odtwarzacz kiedy chcą zobaczyć niektóre zadania stają się dostępne. Pełne wsparcie MCM. Optymalne doświadczenie w połączeniu z czas jest wszystko.

Lepsza kontrola Dialog

Link do pobrania 

Korzystanie z klawiatury i myszy dla Skyrim oznacza czasem gra staje się zdezorientowany, gdy jesteś wybierając opcję dialogową. Zauważyłeś, z pewnością, że czasami po wybraniu odpowiedzi gra myśli wybrałeś inną. Kontrole dialogu Skyrim są dziwne i niezgrabne, a ten mod całkowicie i na szczęście poprawek. To samo Modder stworzył także jeden dla okien komunikatów.

wciągające HUD

Link do pobrania 

Nie potrzebuję twojej ekranowej HUD cały czas. Ten mod ukrywa krzyżyk i barów stanu, gdy nie jest aktywnie je za pomocą, na przykład poza walką. gry podróż parową Można również przełączyć na różę wiatrów i questów markery i wyłączane naciśnięcie klawisza i dostosowanie ich przezroczystość.

HUD Clock

Link do pobrania 

Z drugiej strony, czasami chcesz trochę więcej informacji na ekranie. Ten widget dodaje zegar na ekranie-z kilku różnych eleganckich i dyskretny twarzy można wybrać za pomocą mod konfiguracji SkyUI w menu, dzięki czemu można śledzić czas i datę. Dovahkiin Ma SmartWatch.

Spis treści

  • Łatki, optymalizacja i UI: Worek grab przydatnych ulepszeń.
  • Wizualne remonty i pogoda: Należy gra piękny wygląd.
  • Zadania i nowe lokalizacje: Nowe przygody i nowe ziemie.
  • Roleplaying, survival i zanurzanieZnajdź różne sposoby zabawy.
  • Stworzenia i zwierzęta: Niektóre lepsze, niektóre zupełnie nowe.
  • Sprzęt i animacja: Akcesoria pancerza, broń i niestandardowe.
  • NPC: Zmiany do innych znaków, plus kilka nowych.
  • Magiczne, walki i umiejętności: Zupa swoje czary PEP swoje profity.
  • Narzędzia i programy narzędziowe: najlepszym źródło sposoby instalacji, organizowanie i korzystają z tych modów.